Nowy samochód

Nowy samochód

Każdy marzy o własnym samochodzie. A jak ma to być samochód prosto z salonu to radość jest jeszcze większa. Niestety w obecnych realiach nie jest tak łatwo kupić nowy samochód. Oczywiście nie chodzi o to, że nie ma salonów samochodowych. Wręcz przeciwnie, jest ich bardzo wiele. Właściwie w każdym większym mieście da się odwiedzić kilka różnych salonów samochodowych. Problem polega na tym, że większość ludzi po prostu nie może sobie pozwolić na zakup w salonie.

gwarancja ford

Foto: bi.gazeta.pl

Pozostaje szukać auta na rynku wtórnym…

Pozostaje szukać auta na rynku wtórnym. Jednak jest to bardzo trudne. Z reguły samochód opisywany jest w ogłoszeniu jako wspaniale utrzymany. Z reguły po oględzinach okazuje się, że dużo mu brakuje do wspaniałości. Jednak nie jesteśmy skazani na zakup auta, które później będziemy musieli ciągle naprawiać. Ford oferuje bardzo długą gwarancję, a więc kupując auto dwu czy trzyletnie nadal obejmuje go gwarancja producenta (facebook.com). Jest to bardzo ważne i dość wygodne, ponieważ do końca gwarancji nie musimy się martwić o to, że coś się zepsuje i będziemy musieli płacić za naprawę. Oczywiście naprawy w ramach gwarancji są bezpłatne i wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. W firmowym serwisie możemy bez przeszkód zostawić auto i możemy być pewni, że odbierzemy już w pełni sprawne auto.

rdza ford

Foto: andx.w.interia.pl

Dość istotnym problemem w większości…

Dość istotnym problemem w większości samochodów jest rdza. Oczywiście wszystko zależy od warunków w jakim przechowujemy samochód. Jeżeli samochód jest garażowany i odpowiednio pielęgnowany nie musimy się martwić o korozję. Jeżeli jednak trzymamy samochód pod przysłowiową chmurką, to po kilku sezonach możemy zdziwić się widząc pierwsze wykwity rdzy. To normalne, i jeżeli trochę zadbamy o samochód możemy być pewni, że nic takiego się nam nie przydarzy. Ford jak każdy inny samochód jeżeli będzie właściwie pielęgnowany nie będzie ulegał korozji nawet przez długie lata.

Najnowsze komentarze

  Telewizyjny program - Polsat Sport

  • O godz. 17:00 startuje: Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji WBC i WBA Super World w Las Vegas - waga półśrednia: Floyd Mayweather Jr. - Marcos Rene Maidana
  • O godz. 18:30 startuje: Puncher
  • O godz. 19:40 startuje: Piłka nożna: Puchar Polski - studio
  • O godz. 20:00 startuje: Piłka nożna: Puchar Polski - mecz 1/16 finału: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • O godz. 22:00 startuje: Piłka nożna: Puchar Polski - studio

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>